OPRAVY PODVOZKOV A BRZDOVÝCH SYSTÉMOV


Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty brzdového systému, opotrebovateľné diely a komponenty asistenčných bezpečnostných systémov.


Profesionálny servis a údržba brzdových systémov

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nielen pre vás, ale aj pre všetkých ostatných účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty systémov, ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu pri každodennom používaní. Kontrolujeme stav dielov, ako sú napríklad brzdové doštičky, brzdové kotúče alebo brzdová kvapalina, a v prípade nutnosti vykonávame odbornú výmenu.

  • Odborná a cenovo dostupná montáž originálnych náhradných dielov.
  • Kompletný rad štandardných produktov s kvalitou prvovýbavy.
  • Najmodernejšie testovacie vybavenie pre odbornú diagnostiku a opravu.

Expertné znalosti inteligentných bezpečnostných systémov

Profesionáli v autoservisoch siete Bosch Car Service vedia všetko o bezpečnostných systémoch. Disponujú potrebnými odbornými znalosťami a takisto nevyhnutným testovacím vybavením. Sú plne vybavení, aby zaistili riadnu údržbu bezpečnostných systémov vo vašom vozidle a vykonali príslušnú opravu – ABS, ASR nebo ESP®.

 

KONTAKT: E-Mail: servis@setamotor.sk - Tel.č.: (+421) 0907 570 880