Profesionálna príprava vozidla na STK a EK

Keď sa blíži oficiálna dvojročná technická kontrola vášho vozidla a meranie emisií, náš autoservis môže vykonať všetky potrebné práce. A pokiaľ chcete, môžeme ihneď aj skontrolovať vaše vozidlo a opraviť prípadné nedostatky.

Každé nákladné a prípojné vozidlo sa podľa platných zákonov musí dostaviť raz ročne na TK počas celej doby prevádzky. Vaše vozidlo vieme pripraviť na technickú a emisnú kontrolu a po dohode zabezpečiť jej vykonanie.

Setamotor,s.r.o. servis vykonávajú kombinovanú celkovú kontrolu technického stavu vozidla v súlade s kontrolnými úkonmi Stanice technickej alebo emisnej kontroly. Aby sa zabránilo negatívnym dopadom na životné prostredie, využíva vždy náš vyškolený personál najmodernejšie testovacie zariadenia.

Odstraňovaním závad kontrolovaných na technickej kontrole predpísanými kontrolnými úkonmi zároveň autoservis vykonáva opravy a údržbu vášho vozidla tak, aby vám zabezpečil plnú funkčnosť a spoľahlivosť prevádzky vozidla, pri zachovaní primeraných nákladov na všetky úkony.

KONTAKT: E-Mail: servis@setamotor.sk- Tel.č.: (+421) 0907 570 880