SETAMOTOR s.r.o.

Spoločnosť SETAMOTOR s.r.o.,so sídlom v Širokom, je nástupca spoločnosti Šepex s.r.o., ktorá na trhu pôsobila od roku 2009.  Postupne sa spoločnosť rozrastala a dnes zahŕňa rozsiahly vozový park. Firma disponuje bohatými skúsenosťami v oblasti kamiónovej prepravy a servisu nákladných a úžitkových vozidiel. Neustále sa snaží napredovať a poskytnúť svojim dlhoročným ako aj novým zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS


PROFESIONALITA

Máme preukázateľné výsledky a sme renomovanou spoločnosťou na Slovensku. Zabezpečujeme, že servisné prehliadky a opravy sú vykonávané s maximálnou profesionalitou s použitím kvalitných nástrojov, techniky.

SPOĽAHLIVOSŤ

Pre nás je spoľahlivosť jedinou zásadou a každý servis sa snažíme dokončiť v stanovených termínoch. Máme za sebou množstvo úspešných servisov.


DEŇ ČO DEŇ SA SNAŽÍME ZLEPŠOVAŤ

Snažíme sa dokončiť servis v rámci časového plánu stanoveného s našimi klientmi. Používame tie najlepšie technológie a nástroje, aby sme zabezpečili, že všetky úlohy budú vykonané rýchlo, ale zároveň venujeme pozornosť detailom a zabezpečíme, aby bolo všetko vykonané správne.