PREDAJ NÁHRADNÝCH DIELOV

Ponúkame vám možnosť objednať si u nás originálne náhradné diely na vozidlá značky DAF, ako aj produkty značky TRP, ktorá ponúka náhradné diely na všetky značky vozidiel, ako Volvo, Man, Scania, Iveco, Renault, Mercedes a prípojné vozidlá rôznych značiek.

Sme fleetovým zákazníkom spoločnosti, ktorá je zárukou kvality a cenovo dostupných náhradných dielov.

Kontaktujte našich predajcov náhradných dielov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a ochotne Vám pomôžu špecifikovať ten správny diel na Vaše auto alebo príves.


Kvalitné náhradné diely pre nákladné vozidlá na jednom mieste

Ak na cesty, tak s vedomím, že na vymenené náhradné diely pre nákladné vozidlá sa môžete maximálne spoľahnúť. Vždy stavte na skúsený truck shop, originalitu a kvalitu. Odmenou bude nielen požadovaný výkon a jazda bez zbytočných porúch, ale aj dlhšia funkčnosť a životnosť vášho automobilu.


Originalita náhradných dielov

Počasie, výmole, neočakávané situácie na cestách i prirodzené opotrebovanie patria k najčastejším dôvodom návštevy obchodov či e-shopov, ktoré sa špecializujú na náhradné diely pre nákladné vozidlá, resp. na náhradné diely pre návesy. Pri ich nákupe uprednostnite vždy originálne diely. Ich výroba prebieha pri dodržiavaní prísnych štandardov a správnych technologických postupov. Preto je každý takýto náhradný diel zárukou kvality použitého materiálu, požadovaného výkonu a dlhej životnosti. Je konkrétne navrhnutý pre konkrétny typ vozidla a spĺňa potrebné rozmerové parametre a presnosť. Originálne náhradné diely pochádzajú z dielní výrobcov vozidiel, príp. povereným autorizovaným výrobcom, ktorí na nich poskytujú záruku. Zakúpite si teda rovnaký diel, aký by ste našli aj v novučičkom nákladnom aute.


Náhradné diely pre nákladné vozidlá, ktoré autu pristanú

Nákladné auto tvorí obrovské množstvo náhradných dielov a niekedy stačí, aby správne nefungoval iba jeden, a už je ohrozená bezpečnosť a plynulosť vašej cesty. Neriskujte zbytočne. Aj keď niekedy je na prvý pohľad zrejmé, kde nastala chyba (napr. nefungujúce svetlá, prasknuté zrkadlo, polámané stierače či kľučky, problém so vzduchovým filtrom a pod.). Inokedy je porucha ťažšie zistiteľná. Každopádne, či už ide o motor, palivovú sústavu, chladenie, spojku, výfuk, prevodovku, štartér, klimatizáciu či ložiská, vždy chcite tú najvyššiu kvalitu. Dobrý predajca vám ju poskytne za rozumnú cenu. Náhradné diely pre nákladné vozidlá patria ku kľúčovým podmienkam na dosiahnutie maximálnej prevádzkyschopnosti vášho trucku. Už sa nemusíte obávať vydať sa na cesty s opraveným nákladiakom či návesom. Kvalitné a originálne náhradné diely sú totiž spoľahlivé.


KONTAKT:

E-Mail: servis@setamotor.sk

Tel.č.: (+421) 0907 570 880